Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOMIS LEONOWICZ

Utworzony przez eewa, 7 października 2011 r. o 11:03
Chłopie widać jakie masz pojęcie o opłatach i autach, nie wiesz ze reykingu nie ma od dwóch lat? Spamerów pełno, a pojęcia zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś jakiś chory gościu,to tobie właściciel powinien wyjebać w ryj,za takie teksty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam właściciela kupę lat,nic mi o tym nie wiadomo żeby kogoś oszukał lub miał jakieś lewe interesy,a ten kto pisze że mu zloma sprzedał ewidentnie kłamie albo jest zwykłym debilem. O auto trzeba dbac,każdy widzi co kupuję,o właścicielu mogę powiedzieć że to bardzo madry, prawy i życiowy facet. I wielu z Was powinno się uczyć od niego dyscypliny i szacunku do ludzi. Ja w 100% polecam ten komis,kilku znajomych kupiło tam auta rzędu 50tys PLN i jeżdżą i się ciesza. Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...